Budujemy z Tobą dla Ciebie

Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług specjalistycznych
gwarantujących bezpieczeństwo i niezawodność.

150

Zadowolonych Klientów

Zatrudniamy

82

wykwalifikowanych pracowników

Działamy na rynku

25

lat

Położyliśmy ponad

1000 km

sieci

  • Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych dla zakładów przemysłowych, infrastruktury portowej, lotnisk, budownictwa kubaturowego i infrastruktury drogowej ...

  • Firma ZEUS S.A. zajmuje się kompleksowym wykonawstwem obiektów elektroenergetycznych SN, WN. Realizujemy zadania polegające na modernizacji, budowie stacji elektroenergetycznych SN/SN, WN/SN oraz linii kablowych ...

  • Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji słaboprądowych dla zakładów przemysłowych, infrastruktury portowej, lotnisk, budownictwa kubaturowego ...

  • Nasza firma posiada duże doświadczenie w budowie wszelkiego typu rozdzielnic niskiego oraz średniego napięcia. Do produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy komponenty renomowanych producentów takich jak ...

  • ZEUS S.A. jest wiodącym wykonawcą dla inwestycji realizowanych przez sektor MON. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze oraz wiedzy technicznej w tym zakresie ZEUS S.A. wyspecjalizował ...

Kariera

O sukcesie ZEUS S.A. niewątpliwie decydują wiedza oraz umiejętności pracowników. Nasza kadra to połączenie wieloletniego doświadczenia zdobytego w pracy na rzecz wielu gałęzi przemysłu z entuzjazmem oraz świeżym spojrzeniem inżynierów, automatyków i projektantów.

 

Referencje

Potwierdzamy, że prace zlecone przez nas firmie ZEUS S.A. zostały wykonane prawidłowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i z najwyższą starannością. ZEUS S.A. dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską, która profesjonalnie i sprawnie wywiązała się z całego zakresu umowy. Polecamy firmę ZEUS S.A. jako zaufanego partnera biznesowego I fachowego doradcę w zakresie energetyki i prac budowlanych.

GIWK

Wszystkie roboty zlecone firmie ZEUS S.A. w ramach naszej umowy zostały wykonane ze starannością, zgodnie ze sztuką budowlaną i obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi. Nasza współpraca przebiegła bezkonfliktowo oraz z zachowaniem ustalonych terminów.

ZEUS S.A. zatrudnia wysokiej klasy projektantów z bogatą wiedzą techniczną, którzy przygotowują projekty w terminie oraz z wielką starannością. Możemy polecić firmę ZEUS SA jako profesjonalnego wykonawcę projektów  energetycznych, teletechnicznych I trakcyjnych oraz zaufanego partnera biznesowego.

NORD Investment Sp. z o.o.

Prace zlecone firmie ZEUS S.A. zostały wykonane terminowo, zgodnie z obowiązujcą sztuką budowlaną oraz z zachowaniem najwyższej jakości. Otrzymaliśmy także przejrzystą i kompletną dokumentację podwykonawczą. Polecamy ZEUS S.A. jako profesjonalnego partnera biznesowego.

Firma ZEUS S.A. zatrudnia pracowników z bardzo wysokimi kwalikacjami zawodowymi, co przekłada się na profesjonalizm wykonanych prac i upoważnia nas do rekomendowania spółki ZEUS jako solidnego i godnego polecenia wykonawcę robot.

SKANSKA

Prace projektowe zlecone firmie ZEUS S.A. zostały wykonane z należytą starannością, w oparciu o bogate doświadczenie i wiedzę techniczną. Spółka ZEUS dała się poznać jako profesjonalista w swojej branży i wykazała się dużym zaangażowaniem w powierzone jej prace.

Firma ZEUS S.A. zlecone przez nas roboty, wykonała terminowo, z należytą starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami technicznymi. Dodatkowym atutem jest to, że prace wykonano w sposób umożliwiający utrzymanie projektu w gotowości do bezprzerwowego funkcjonowania, skracając do minimum przestoje spowodowane przełączeniami.

Energa