Praca w firmie ZEUS S.A.

Największą wartością firmy ZEUS S.A. są nasi pracownicy. Poszukujemy takich, którzy są zaangażowani, sumienni i otwarci na współpracę z innymi. Wierzymy, że stwarzając Im szansę rozwoju i awansu, a przede wszystkim słuchając Ich potrzeb, tworzymy zgrany zespół profesjonalistów, który działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia, dbamy o wysoki standard pracy w sferze bezpieczeństwa, a także budujemy kulturę dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli uważasz, że mógłbyś do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV i napisz w kilku słowach, w jakim obszarze chciałbyś się sprawdzić w naszej firmie. Czytamy każdego maila.

Aplikuj teraz!

Korzyści płynące z pracy w firmie ZEUS S.A.:

  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności, wiedzy i doświadczenia

  • Bezpieczne warunki pracy

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy językowe, techniczne i szkolenia

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie wyjazdów na wczasy

  • Prezenty świąteczne

Formularz rekrutacyjny

Oczekiwania
Obszar, w którym chciał(a)bym pracować w ZEUS S.A. (np. praca fizyczna, elektryka, administracja etc.)
Dokumenty
Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: txt rtf pdf doc docx odt.
Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: txt rtf pdf doc docx odt.

Referencje

Potwierdzamy, że prace zlecone przez nas firmie ZEUS S.A. zostały wykonane prawidłowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i z najwyższą starannością. ZEUS S.A. dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską, która profesjonalnie i sprawnie wywiązała się z całego zakresu umowy. Polecamy firmę ZEUS S.A. jako zaufanego partnera biznesowego I fachowego doradcę w zakresie energetyki i prac budowlanych.

GIWK

Wszystkie roboty zlecone firmie ZEUS S.A. w ramach naszej umowy zostały wykonane ze starannością, zgodnie ze sztuką budowlaną i obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi. Nasza współpraca przebiegła bezkonfliktowo oraz z zachowaniem ustalonych terminów.

ZEUS S.A. zatrudnia wysokiej klasy projektantów z bogatą wiedzą techniczną, którzy przygotowują projekty w terminie oraz z wielką starannością. Możemy polecić firmę ZEUS SA jako profesjonalnego wykonawcę projektów  energetycznych, teletechnicznych I trakcyjnych oraz zaufanego partnera biznesowego.

NORD Investment Sp. z o.o.

Prace zlecone firmie ZEUS S.A. zostały wykonane terminowo, zgodnie z obowiązujcą sztuką budowlaną oraz z zachowaniem najwyższej jakości. Otrzymaliśmy także przejrzystą i kompletną dokumentację podwykonawczą. Polecamy ZEUS S.A. jako profesjonalnego partnera biznesowego.

Firma ZEUS S.A. zatrudnia pracowników z bardzo wysokimi kwalikacjami zawodowymi, co przekłada się na profesjonalizm wykonanych prac i upoważnia nas do rekomendowania spółki ZEUS jako solidnego i godnego polecenia wykonawcę robot.

SKANSKA

Prace projektowe zlecone firmie ZEUS S.A. zostały wykonane z należytą starannością, w oparciu o bogate doświadczenie i wiedzę techniczną. Spółka ZEUS dała się poznać jako profesjonalista w swojej branży i wykazała się dużym zaangażowaniem w powierzone jej prace.

Firma ZEUS S.A. zlecone przez nas roboty, wykonała terminowo, z należytą starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami technicznymi. Dodatkowym atutem jest to, że prace wykonano w sposób umożliwiający utrzymanie projektu w gotowości do bezprzerwowego funkcjonowania, skracając do minimum przestoje spowodowane przełączeniami.

Energa