Centrum Prasowe

 • Wakacyjny Staż - trwa nabór!

  Studentów ostatnich lat studiów i absolwentów kierunków technicznych zapraszamy do aplikowania na Wakacyjny Staż w ZEUS S.A. :)

  Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://wakacyjnystaz.pl/

 • Mamy status LENEL OnGuard Value Added Reseller!

  Oznacza to, że ZEUS S.A. został autoryzowanym partnerem marki Lenel, a dzięki temu mamy możliwość projektowania, sprzedaży, dostarczania, uruchamiania i konserwacji urządzeń i oprogramowania tej marki.

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

 • Polityka jakości w ZEUS S.A.

  W dniu 10 marca 2017 roku zatwierdziliśmy Politykę Jakości. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

   

   

 • ZEUS S.A., jak dynamit!

  Po raz kolejny ZEUS S.A. potwierdził swoją przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

  Uroczysta Gala wtęczenia statuetek odbyła się 15 lutego w hotelu Sheraton w Sopocie.

  Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.  W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2013, 2014 i 2015 roku.

   

   

 • Impreza noworoczna 06.01.2017

  Z okazji Nowego Roku, tradycyjnie już Pracownicy ZEUS S.A. oraz Zarząd firmy spotkali się, aby podsumować miniony rok i złożyć sobie najlepsze życzenia na kolejny wspólny rok pracy. W tym roku spotkanie miało charakter zabawy tanecznej poprzedzonej uroczystą kolacją w hotelu Scandic w Gdańsku. Podczas części formalnej, została przedstawiona strategia marketingowa, która systematycznie jest wdrażana w życie firmy, wyniki finansowe oraz plany na 2017 roku. Podczas prezentacji zostały wręczone także nagrody jubileuszowe pracownikom pracującymi z nami już 15 lat oraz zwycięzcom, którzy uzyskali najlepsze wyniki podczas podsumowującej oceny rocznej. Po raz pierwszy też została przyznana nagroda dla Dobrego Ducha ZEUSA, czyli osoby, która swoim zaangażowaniem, pozytywnym nastawieniem oraz chęcią wsparcia koleżanek i kolegów w pracy, daje przykład i wprowadza dobrą atmosferę w biurze. Mamy nadzieję, że zapoczątkowana I edycja konkursu stanie się miłą tradycją w kolejnych latach i będzie zachęcać do budowania dobrych postaw w zespole. Tymczasem... życzymy Wszystkim pięknego i szczęśliwego Nowego 2017 Roku!

     

 • Poszukujemy nowych pracowników - rekrutacja trwa!

  W tym miesiącu uruchomiliśmy rekrutację na 3 stanowiska pracy. Poszukujemy Handlowca, Kosztorysanta oraz Zaopatrzeniowca. Zapoznaj się z naszymi nowymi ofertami i dołącz do naszego ZEUS-owego zespołu :)

  Więcej informacji w zakładce KARIERA

 • Gratulacjom z okazji 25-lecia Spółki nie ma końca!

 • ZEUS S.A. podpisał dwie nowe umowy z Zakładem Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego

  Informujemy, że w dniu 03.11.2016 roku, ZEUS S.A. podpisał dwie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Obrony Narodowej, w imieniu i na rzecz którego działa Dyrektor Gospodarki Budżetowej pod nazwą “Zakład Inwestycji Organizacji Traktu Północnoatlantyckiego” z siedzibą w Warszawie. Przyjęta oferta, która została złożona przez naszą firmę, obejmuje:

  a) wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynku magazynowego o konstrukcji

  stalowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą, ogrodzonego placu ćwiczeń wojskowych NRF wraz z

  infrastrukturą towarzyszącą oraz zadaszenia patio budynku nr 5 na terenie Centrum Szkoleń Sił

  połączonych (JFTC) w Bydgoszczy;

  b) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (DP) oraz wykonanie robót budowlano-montażowych w zakresie zadania: „Dodatkowa kontenerowa przestrzeń biurowa dla personelu

  JFTC Bydgoszcz” realizowanego w formule zaprojektuj i wybuduj.

  Więcej informacji w załączniku.